Cara Delevingne do të ju habis me pamjen e saj në Kana

Në festivalin e 70 në Kana nuk kishin si të mungonin edhe dy personazhe të famshme.

Cara Delevingne dhe Lily Donaldson kaluan mbi tepihun e kuq të këtij festivali, shkruan dailymail.

Cara Delevingne 1

Picture 1 of 5

24 vjeçarja dukej shumë bukur me një fustan të zi asimetrik, të dizajnuar nga Moschino, e u paraqit së bashku me shokun e saj Brit Lily i cili dukej me shumë stil.

Cara ishte e veshur në atë formë që t’i linte përshtypje të gjithëve. Fustani dhe forma e tij i mundësoi asaj që të viheshin në pah këmbët dhe krahët e saj të gjatë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤