Ish-zonja e parë e SHBA-ve me supet e zbuluara, një Michelle Obama në versionin seksi

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkura, Michelle Obama, gjithmonë ka rujtur një profil serioz të zonjës elegante dhe me klas.

Michelle Obama 1

Picture 1 of 9

Por në disa fotogrfi të publikuara nga “Daily Mail” kohë më parë, Michelle është shfaqur me një veshje siç nuk është parë kurrë.

Ajo është shfaqur në Siena shoqeruar nga bashkëshorti i saj, ish presidenti Barac Obama, dhe kishte veshur një bluzë të bardhë e cila kishte gjithë supet e zbuluara duke bërë që Michelle të dukej shumë seksi.

Epo tani që nuk është më zonjë e parë, mund të vishet si të dojë apo jo?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤