Ja si e “ngacmojnë” futbollistët shqiptarë Eva Muratin

View Gallery
5 Photos
Ja si e “ngacmojnë” futbollistët shqiptarë Eva Muratin
Eva Murati

Ja si e “ngacmojnë” futbollistët shqiptarë Eva Muratin
Eva Murati 3

Ja si e “ngacmojnë” futbollistët shqiptarë Eva Muratin
Eva Murati 2

Ja si e “ngacmojnë” futbollistët shqiptarë Eva Muratin
Eva Murati 1

Ja si e “ngacmojnë” futbollistët shqiptarë Eva Muratin
Eva Murati

Eva Murati, e cila prej kohësh moderon një emision sportiv, është një ndër femrat më simpatike të ekranit dhe kësisoj nuk janë të paktë ata që e preferojnë ta kenë në krah.

Mirëpo, e ftuar së fundmi në emisionin “Trokit”, 23-vjeçarja ka rrëfyer se ngacmohet së tepërmi nëpër rrjete sociale edhe nga futbollistët shqiptarë.

Eva tregoi madje edhe mënyrën sesi e ftojnë ata për të dalë sëbashku në takim.“Çkemi! Ylli! Zemra! Shpirti!

Si qenke bërë…”– tha ajo teksa filloi të qeshte dhe më pas tregoi gjithashtu se cilët janë tifozët më të zjarrtë.“Partizani, Partizani, Partizani edhe Tirana, hajde po e vendos se do më shajnë”– vijoi moderatorja më tej.

Eva Murati ka qenë një lidhje disa vjeçare me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, por dyshja mendohet se nuk është më bashkë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤