“Kjo ka dalë nga tregu”/ Nxehet Besa Kokëdhima: Ekzistencë e pavlerë

View Gallery
2 Photos
“Kjo ka dalë nga tregu”/ Nxehet Besa Kokëdhima: Ekzistencë e pavlerë
Besa 1

“Kjo ka dalë nga tregu”/ Nxehet Besa Kokëdhima: Ekzistencë e pavlerë
Besa 2

Këngëtarja Besa Kokëdhima është përballur me një sërë komentesh negative, teksa Ermal Mamaqi ka shpërndarë një foto të saj nëpër rrjete sociale për t’ia prezantuar ndjekësve të tij si të ftuarën e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”.

Mirëpo, Besa nuk e ka përmbajtur aspak veten.

“Sa inat e kam këtë. Kjo ka dalë nga tregu. Pse e fton, apo e harrova e ka shoqe Elvana”- i ka shkruar një ndjekëse Ermalit në postimin e tij.

“Kush e ndan tregun, ti? Kush e gjykon artistin, talentin, in-in dhe out-in, një ekzistencë e pavlerë Instagramiste Anonime”– i është kundërvënë këngëtarja.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤