Leonora Jakupi feston ditëlindjen

leonora-jakupi-620x330

Me më shumë se 20 vite karrierë, këngëtarja Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të pëlqyera.

Me shumë e hite e stil të veçantë, Leonora sot feston ditëlindjen.

3 marsi i këtij viti është dita kur ajo feston ditëlindjen e 38-të.

Kujtojmë që Leonora e ka pranuar që është në lidhje dhe duket të jetë e lumtur.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤