‘Mike apo rivale’, Armina Mevlani dhe Lori Hoxha darkojnë privatisht

Ato janë dy nga femrat shqiptare më të ndjekur në rrjete sociale, të pëlqyera dhe të komentuara nga i gjithë publiku.

1-1

Picture 1 of 3

Të dyja janë ‘rivale’ dhe konkurrente me njëra-tjetrën pasi janë blogere dhe konkurrenca e tyre qëndron pikërisht në faktin se cila mund të përcjellë të rejat e fundit të modës dhe trendëve botërore.

Por përtej Instagrmit dhe rrjeteve sociale blogeret e njohura duket se janë shumë mike të ngushta me njëra-tjetrën në jetën private.

Armina ka postuar në rrjete sociale foto ku shihet bashkë me Lorin. Krahas fotos ka shkruar se mbrëmë ka darkuar në një darkë private me Lorin, por pa thënë se përse kanë biseduar vajzat.

A mos ndoshta së shpejti do t’i shohim në ndonjë projekt të përbashkët?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤