Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik

View Gallery
11 Photos
Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
CiljetaXhilaga

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
1401601216Ciljeta-Xhilaga.jpgartikull

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
Çiljeta

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
Çiljeta

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
Çiljeta-1

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
ciljeta-1

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
ciljeta-bionde

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
ciljeta-3

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
ciljeta

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
ciljeta (2)

Pas hundës dhe gjoksit, Çiljeta me një tjetër operacion plastik
ciljeta1509804963

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka treguar se krahas operacionit të bërë në hundë dhe gjoks, do të ndërmarrë një tjetër hap për të ndryshuar pamjen e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” faktin se shumë shpejt do t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje që do t’i mundësojë heqjen e dhjamit të tepërt, që quhet liposkulpturë.

“Pas ardhjes në jetë të Fernandos, edhe unë si shumë nëna të tjera kam bërë shumë përpjekje për t’u ndjerë komode me trupin tim…Dhe ja ku erdhi momenti, t’i nënshtrohem liposkulpturës, një nga ndërhyrjet më të njohura për rimodelimin e trupit”-ka shkruar fillimisht këngëtarja në profilin e saj.

“Ju e dini, unë nuk ju kam mbajtur asnjëherë asnjë sekret, sepse raporti ynë është ndërtuar mbi të vërtetën, s’më ka pëlqyer asnjëherë të gënjej. Madje gjithmonë kam qenë kurajoze të flas hapur”- ka shtuar më tej Çiljeta, duke treguar në këtë mënyrë sesa i vlerëson ajo fansat e saj.

View this post on Instagram

Pas ardhjes në jetë të Fernandos, edhe unë si shumë nëna të tjera kam bërë shumë përpjekje për t’u ndjerë komode me trupin tim… Dhe ja ku erdhi momenti, t’i nënshtrohem liposkulpturës, një nga ndërhyrjet më të njohura për rimodelimin e trupit, realizuar në përsosmëri nga klinika e njohur, më e mira në llojin e saj Dermolife. Faleminderit doktoreshë Lida Hoxha, për profesionalizmin me të cilin ke ndërtuar një klinikë shembullore dhe Dr. Vincenzo Colabianchi Ju e dini, unë nuk ju kam mbajtur asnjëherë asnjë sekret, sepse raporti ynë është ndërtuar mbi të vërtetën sme ka pelqyer asnjeher te genjeje madje gjithmon kam qen kurajoze te flas hapur. Kjo ndërhyrje më ka bërë të ndihem më mirë dhe unë kam zgjedhur të jem e lumtur me veten time brenda natyralitetit , sepse lumturia është zgjedhje. Çdo vajze, zonje që nuk ndihen komode me trupin e tyre, i ftoj t’i drejtohen “Dermolife” për një seancë këshillimi sidomos ne nenat me beba 😬🐣 #klinikadermolife #dermolife @dermolife.al

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤