Protagoniste e festivalit veror europian, Bebe Rexha: Mezi pres…

Bebe Rexha do të jetë protagonistja kryesore e edicionit të këtij viti të festivalit më të madh veror europian, “Isle of MTV”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore duket se është tejet e entuziazmuar për performancën që pritet të japë.

“Kam dëgjuar gjëra shumë të bukura për Maltën dhe mezi pres ta zbuloj këtë ishull dhe të perfomoj për fansat e shumtë të këtij eventi kaq të bukur”-është shprehur ajo.

Festivali, i cili mbush këtë vit 13 vjeç, do të organizohet më datë 9 korrik. Krahas Bebe Rexhës, “Isle of MTV” do të ketë protagonistë edhe Martin Garrix.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤