59 vjeçarja goditi me paraqitjen e saj në tapetin e kuq

Ajo u ka dhënë homologëve të saj më të rinj të Hollywoodit një shfaqje për paratë e tyre në aksionet e sartorit në Festivalin e Filmit në Kanë gjatë javës së kaluar.

Dhe Andie MacDowell goditi sërish me paraqitjen e saj, derisa mori pjesë në festën e Chopard Trophy në hotelin Martinez, në Kanë, Francë.

Andie MacDowell 1

Picture 1 of 8

Aktorja 59 vjeçare që u paraqit më herët me një fustan të zi transparent dhe pa të brendshme, mori sërish vëmendjen, derisa u shfaq me një tjetër fustan të zi, duke ekspozuar gjokisn pa sytjena.

Ajo dukej mjaft në formë pavarësisht moshës që ka.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤