Alketa ‘sulmohet’ nga peshkaqenët

Këto ditë Alketa Vejsiu ka “ikur” nga aktivitetet e përditshme dhe ka vendosur të relaksohet në plazh.

3-1

Picture 1 of 2

Moderatorja si destinacion për pushim ka zgjedhur plazhin e Miamit në Florida.

Ajo vazhdimisht po sjell imazhe të reja nga atje, ku shihet se po kalon mirë këtë fundvit dhe po shijon kohën e mirë që mbretëron në atë vend.

Por, një nga fotot e saj ka habitur ndjekësit e Alketës, ngase ajo kishte shkruar se gati sa ishte sulmuar nga disa bebe të peshkaqenit.

“Unë nuk jam shumë serioze nganjëherë [????]
Na falni shume per floket e pakrehur, per mungesen e make up dhe sidomos per mungesen e takave… E kam harruar ne Tirane ate valixhe.
Edhe nje gje; kerkojme shume ndjese qe skemi veshur xhakete por kemi dale me rroba banjo ne plazh! [????] [????] [????] [????] ”, shkruan ajo mbi fotografi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤