Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash

View Gallery
7 Photos
Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
Amarda 1

Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
Amarda 2

Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
Amarda 3

Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
Amarda 4

Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
Ami Ermali 1

Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Amarda Toska feston ditëlindjen në…park lojrash
amarda_1

Moderatorja Amarda Toska po feston sot 37 vjetorin e saj të lindjes. Lajmi u bë i ditur pikërisht nga dedikimi i ëmbël i bashkëshortit të saj, Ermal Mamaqit.

E teksa kureshtja rritej tek ndjekësit për të mësuar sesi Ami po e kalonte ditëlindjen, kjo e fundit ka publikuar një video ku i ka treguar të gjithëve se këtë ditë të veçantë ka zgjedhur ta kalojë pranë fëmijëve në një park lojrash.

“Për ditëlindje tek parku i lojrave”, ka shkruar Ami krahas videos së publikuar, ku shfaqet më sportive se kurrë më parë.

Bashkëshorti i saj, Ermal Mamaqi, sikurse e ka bërë tashmë traditë, e ka uruar në rrjete sociale duke publikuar edhe një foto ku shfaqen të buzëqeshur krah njëri tjetrit.

“Ainshtaini ka thënë: “1 orë me një grua të bukur është baraz me 1 minutë” Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku.

Gëzuar ditëlindjen!”, ka shkruar Ermal Mamaqi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤