Amber Rose lë pa ‘frymë’ me paraqitjen e saj në MTV

Këngëtarja Amber Rose mbrëmë ka qenë pjesëmarrëse në një ceremoni të organizuar nga MTV.

Amber Rose 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja u paraqit shumë seksi në të kuqe, që tregonte asetet e saj bombastike.

Amber njihet për stilin e saj të veçantë, me flokë të shkurtë dhe me linjat e trupit shumë të formësuara.

Mbrëmë ajo ka qenë në qendër të vëmendjes derisa parakaloi në tapetin e kuq dhe jo vetëm aty edhe në imazhet e shkrepura gjatë ceremonisë shihen të gjithë me sy të drejtuar tek Amber.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤