Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë

Aktori i humorit dhe njëkohësisht drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi, është bërë për herë të dytë baba.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Mamaqi në faqen e tij në Instagram ku shkruan: “Zoti na bekoi përsëri, kësaj here më vajzë”.

Postimi ka marrë mijëra pëlqime dhe urime nga fansat në Instagram ndërkohë që emri i bebes ende nuk është bërë publik.

Ky është fëmija i dytë për Ermal Mamaqin dhe bashkëshorten e tij Amarda Toska, pasi ata kanë edhe një djalë të quajtur Joel.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤