Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj

View Gallery
13 Photos
Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-1

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-2

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-3

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-4

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-5

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-6

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-7

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-8

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-9

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-10

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-11

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-12

Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj
1-13

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikania.

Së fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.

Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤