Angela Martini jep një lajm të mirë

Modelja e njohur shqiptare është shndërruar në kryetemë të medieve rozë javët e fundit.

Kjo ngase, Angela u martua me miliarderin, Dragos Savulescu dhe tani po jeton ditët më të bukura si e sapo martuar.

Meqenëse nuk e kemi parë të angazhuar në ndonjë projekt në profesionin e saj prej modeleje, të gjithë kanë menduar se modelja i është përkushtuar tërësisht jetës private.

Por, papritur ajo dha lajmin se ka hapur një blog përmes të cilit jep të gjitha lajmet lidhur me aktivitetin e saj si modele.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një video përmes të cilës shpalos pak nga blogu i saj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤