Artjola Toska e tregon vetë: Ja sa vjeçe jam vërtet

Artjola Toska është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e saj i njeh çdo moshë dhe i kërcejnë të gjithë. Gjatë gjithë karrierës së saj Artjola ka preferuar të njihet dhe të bëhet e famshme vetëm falë muzikës duke i qëndruar larg skandaleve e duke mos dhënë shumë detaje nga jeta private.

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, pyetja e parë që moderatori Ermal Mamaqi i drejtoi Artjolës ishte “A i mbushe 20 vjeç?”, duke qenë se tek këngëtarja prej vitesh nuk ka ndryshuar asgjë, duket njësoj si në fillimet e saj.

“Jo, në shkurt i mbush”, u përgjigj Artjola plot humor. “S’e kam në plan për t’u rritur”, shtoi këngëtarja.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤