As dhurata as pushime luksoze, ja çfarë kërkese ka Angela Martini për bashkëshortin

Disa javë pas martesës Angela Martini dhe bashkëshorti i saj miliarder Dragos Savulescu, po shijojnë muajin e mjaltit në një ishull privat luksoz të quajtur Seychelles. Por Angelës mesa duket nuk i hyn asgjë në sy përpara asaj që i ka kërkuar bashkëshortit të saj.

5-1

Picture 1 of 2

Ky i fundit ka publikuar një foto buzë detit ku shkruan: Çfarë të bësh në ditët me diell?

Modelja i është përgjigjur duke i kërkuar atë që është e rëndësishme për bukuroshen: “Të dukesh seksi për gruan tënde”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤