Avril Lavigne dhe Chad Kroeger shfaqen në tapetin e kuq së bashku në Juno Awards 7 Muaj pas ndarjes.

Avril-Lavigne-and-Chad-Kroeger

Edhe në qoftë se Chad Kroeger dhe Nickelback nuk do të fitojnë në Juno Awards të dielën, muzikanti do të ecë tutje me të paktën një titull: shpenzim miqësor.

Këngëtari u shoqerua nga Avril Lavigne në tapetin e kuq për versionin e Kanadasë të Grammys, pavarësisht nga fakti se çifti është ndarë gati shtatë muaj më parë.

ae03705f42cf292b435a715c377e553b

“Erdha me Chad per shkak se Nickelback u nominua,” tha ajo. “Dhe unë jam këtu vetëm per ta mbështetur atë”, ka thënë Lavigne në eTalk te Kanadasë në tapetin e kuq. Ndërkohë, Kroeger kishte arsyet e veta: “U lodha duke ardhur vërdallë me bandën, kështu që erdha dhe gjeta këtë bukuroshe këtu,” tha ai, duke iu referuar Avril.

Lavigne gjithashtu ndau një foto me Kroeger në daljen e një aeroplani për ceremoninë vjetore. Kroeger dhe Lavigne kanë goditur në tapetin e kuq edhe më parë, dhe madje u bashkuan për një feste para ceremonisë së Grammy në shkurt.

Çifti ishte i martuar para dy viteve, pasi u ndanë, u zotua të mbeten miq – të cilët ata në mënyrë të qartë janë.

1365781605_avril-lavigne-chad-kroeger-article

avril-lavigne-chad-kroeger

51227146 Celebrities attend the opening ceremony of the 10th Huading Awards on October 7, 2013 in Macao, China. Celebrities attend the opening ceremony of the 10th Huading Awards on October 7, 2013 in Macao, China. Pictured: Avril Lavigne, Chad Kroeger FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813 RESTRICTIONS APPLY: USA ONLY

avril--z

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤