Basha feston ditëlindjen, surpriza që i bënë kolegët dhe Berisha…

Nuk kane munguar surprizat ne kete dite te vecante per kreun e PD-se, Lulzim Basha.

Sot ai feston 44-vjetorin e lindjes dhe ne kete dite te shenuar eshte surprizuar nga deputetet e grupit te tij parlamentar.

Demokratja Vokshi, ne shoqeri edhe te deputeteve te tjere e kane pritur sot kreun e PD me nje torte ne seline blu.

Sikunder e shihni edhe ne keto foto, qe jane ndare me ndjekesit ne rrjetet sociale, demokratet kane zgjedhur nje torte me pamje sigurisht domethenese, me logon e PD-se dhe ngjyrat e demokrateve.

Nderkohe qe dhurate Basha ka marre nga ish-kryeministri Berisha. Ai mesohet se si ka dhuruar një stilograf.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤