Bebe Rexha shkëlqen në mbrëmjen e TIDEL

auto_bebe1476712379

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka shkëlqyer në mbrëmjen e organizuar nga TIDEL, e cila është kompani që kryen shërbime muzikore siç janë kualiteti i zërit, video muzikore High Definiton, etj.

Këngëtarja 27 vjeçare, kishte veshur komplete elegante ngjyrë të gjelbër dhe çizme të gjata të zeza.

Ylli i hitit ‘In The Name Of Love’, është shumë aktive në publikimin e fotografive nga përditshmëria e saj.

Hi Brooklyn.

A photo posted by Bebe Rexha (@beberexha) on

A photo posted by Bebe Rexha (@beberexha) on

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤