Bella Hadid fytyra e re e ‘Magnum’

View Gallery
3 Photos
Bella Hadid fytyra e re e ‘Magnum’
4-6

Bella Hadid fytyra e re e ‘Magnum’
4-7

Bella Hadid fytyra e re e ‘Magnum’
4-8

Njëra nga modelet më të kërkuara në botë Bella Hadid është bërë figura e re e akulloreve Magnum.

21 vjeçarja ka mbajtur një konferencë në të cilën edhe është bërë promovimi i kampanjës së re të brendi të njohur të ëmbëlsirave.

Modelja u shfaq në një fustan të bardh dhe grim të lehtë ndërsa flokët i kishte kapur lart të cilat i jepnin një pamje të këndshme.

Në promovimin e kampanjës Bella u shfaq përkrah dizenjatorit të njohur Alexander Wang.

Ndryshe, Bella u fotografua në momente intime së bashku me ish të dashurin The Weekend në festivalin Kanës.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤