Bella tërheq vëmendjen e ish të dashurit gjatë show-t të Victoria’s Secret

Ajo bëri debutimin në Victoria’s Secret Fashion Show të mërkurën mbrëma.

Dhe, duket se Bella Hadid kishte vendosur të ekspozonte çdo pjesë të trupit, derisa u shfaq mjaft provokuese edhe në ndejën pas shout që u mbajt.

Ajo duket se kishte ruajtur veshjen më të mirë për në fund, ku duket se ishte inspiruar nga Kim Kardashian, pasi ishte veshur njëjtë.

Me paraqitjen e saj seksi, natyrisht që ajo bëri që ish i dashuri i saj The Weekend të kthente kokën për ta shikuar.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤