Besa Kokëdhima me urimin më emocionues për ditëlindjen e babit…

View Gallery
5 Photos
Besa Kokëdhima me urimin më emocionues për ditëlindjen e babit…
besa 0

Besa Kokëdhima me urimin më emocionues për ditëlindjen e babit…
Besa 1

Besa Kokëdhima me urimin më emocionues për ditëlindjen e babit…
besa 2

Besa Kokëdhima me urimin më emocionues për ditëlindjen e babit…
besa 3

Besa Kokëdhima me urimin më emocionues për ditëlindjen e babit…
besa-kokedhima

Koço Kokëdhima festoi ditëlindjen dhe urimin më emocionues e mori nga Besa…

Botuesi i njohur dhe njëkohësisht edhe ish deputeti i parlamentit shqiptar, Koço Kokëdhima festoi ditëlindjen.

Dhe siç ndodh në raste të tilla, në adresë të tij kanë mbërritur urime të shumta nga të afërm, miq e bashkëpunëtorë.

Por duket se urimin më të ndjerë dhe më emocionues ia ka bërë e bija e famshme, këngëtarja Besa Kokëdhima.

“Gëzuar babush i dashur! Edhe 1000 vite të lumtura! Faleminderit që ke qënë gjithmonë atje për ne!

Të dua shumë përgjithmonë! ???? Koço Kokëdhima”, shkruan Besa në urimin e saj, të cilin e ka shoqëruar me një fotografi të shumë viteve më parë, ku Koço duket shumë i ri nën shoqërinë e tri vajzave, kur ishin ende fëmijë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤