Beyonce dhe Jay Z mund të zotërojnë çdo gjë që ata duan, përveç kësaj rezidence

beyonce-jay-z

Beyoncé dikur mburrej se ajo dhe bashkëshorti Jay Z janë me vlerë një miliardë dollarë, por ka disa gjëra që çifti më i fuqishëm nuk mund të blejnë, si një rezidencë Beverly Hills.

beyonce-jay-z-zoom-53af6e94-b9ee-46e3-81e2-caf68408eb6d

TMZ raporton se çifti ofroi me vlerë 49 milionë $ për një shtëpi në Los Angeles, por u tejkalua nga stilisti, dhe regjisori, Tom Ford, i cili e kapi pronën për vetëm 1 milion $ më shumë.

Tom Ford

Ironia, natyrisht, është se Jay Z e ka renditur Fordin si një nga designers e tij të preferuar dhe madje shkroi këngën “Tom Ford”, marrë nga albumi i tij Magna Carta Holy Grail, për nder të tij.

Prona është me nëntë dhoma gjumi dhe 10 banjo. Ajo ishte në pronësi më parë nga producenti i filmit James Bond, Albert Brokoli.

sjff_04_img1445

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤