Brenda makinës luksoze të Morena Tarakut

View Gallery
3 Photos
Brenda makinës luksoze të Morena Tarakut
morena taraku

Brenda makinës luksoze të Morena Tarakut
mo11484674717

Brenda makinës luksoze të Morena Tarakut
mo21484674720

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, ka shpalosur gjithmonë me fansat jetën e saj luksoze që bën.

Ajo pëlqen të vishet me rroba nga markat më të shtrenjta dhe zgjedh me kujdes vendet cilësore ku dëshiron të shijojë darkën ose të pijë kafenë.

Së fundmi, bukuroshja përmes disa fotografive të publikuara në InstaStory i ka prezantuar fansat me makinën e saj luksoze të tipit Porsche Cayenne.

Në fotografi ajo shfaqet brenda makinës, teksa ambienti i veturës duket të jetë jashtëzakonisht komod.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤