Bukuroshja indiane si princeshë përrallash në Kanë

Aishwarya Rai ka vazhduar të mahnisë me pamjen e saj në Festivalin e 70-të të Filmit në Kanë të Francës.

Aktorja e njohur indiane, në paraqitjen e saj të fundit është shfaqur si një princeshë e përrallave me një fustan të kuq, shkruan Daily Mail.

Aishwarya-Rai1

Picture 1 of 8

Fustani i saj i kuq, ia ekspozoi format e saj mahnitëse dhe të rralla..

Bukuroshja u zgjodh Miss Bota në vitin 2015, ndërsa tashmë karrierën e saj e ka drejtuar në aktrim.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤