Carla Bruni thotë se Mary-Kate Olsen është kunata e saj: “Olivier duket shumë i lumtur me të”

Carla Bruni po ofron disa kuriozitete për jetën martesore të Mary-Kate Olsen.
Bashkëshorti i supermodelës 49-vjeçare, Nicolas Sarkozy, është gjysmë vëlla i bashkëshortit të Mary-Kate, Olivier Sarkozy – dhe Bruni thotë se çifti nuk mund të duket më i lumtur se kaq.

“Ajo është gruaja e vëllait të bashkëshortit tim, por unë nuk shkova në dasëm!” Bruni zbuloi të martën në “Watch What Happens Live” me Andy Cohen. “Ata na kanë ftuar, por ne nuk mundëm të shkojmë për shkak të një arsyeje të rëndomtë, për arsye gjeografike, ju e dini, ne duhej të vinim këtu dhe ne nuk mundëm. Por dua të them, ai duket kaq i lumtur”.

“E kam takuar atë në një martesë të kushëririt dhe ajo dukej e admirueshme dhe ishte shumë e mirë,” shtoi ajo. “Dhe gjithashtu, Olivier, ai duket shumë i lumtur me të. Ai kishte një familje të bukur më parë dhe më pas ai shkoi në divorc …”

“Nuk do të thoni ndonjë gjë të keqe për të,” ndërhyri Yolanda Hadid.

Bruni gjithashtu ju përgjigj lajmeve se çifti ofroi cigare në dasmën e tyre, duke thënë, “Është e lejuar”.

Mary-Kate, 31 vjeçe, dhe Olivier, 48, lidhën dashurinë e tyre me martesë në nëntor 2015 në Manhatan, Nju Jork, përpara 50 prej miqve dhe familjarëve të tyre më të afërt.

Projektuesi famëkeq privat foli për martesën e saj në një intervistë me “The Edit” më parë këtë vit.

“Kam një bashkëshort, dy fëmijë dhe një jetë, duhet të shkoj në shtëpi dhe të gatuaj darkë”, tha ajo, përpara se të zbulonte se si ajo balanconte jetën e saj shumë të zënë me aktivitete. “Po argëtohem në fundjavë. Ju e gjeni atë gjë që ju ndihmon të relaksoheni dhe, nëse nuk e keni atë, ju duhet ta kërkoni.”

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤