Chris Brown dhe Rihanna sërish bashkë?

Dikur të dashuruar, sot nuk kanë asnjë komunikim me njëri- tjetrin.

Bëhet fjalë për Chris Brown dhe Rihannën, të cilët i dhanë fund lidhjes së tyre disa vite më parë, pasi reperi ushtroi dhunë fizike mbi këngëtaren e famshme, e cila tashmë është në një lidhje me sheikun Hasaan Jameel.

Por duket se Chris kërkon të rikthejë “miqësinë” më këngëtaren, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një postimi në rrjetin social Twitter, ku fton disa nga kolegët e tij, përfshirë Rihannën, në një turne ku të jenë të gjithe së bashku.

Pjesë e listës së të ftuarve të Chris, janë edhe Beyonce e Bruno Mars.

Në postimin e tij reperi shkruan: “Po mendoja për një turne botëror të çmendur me Beyonce, Rihanna, Bruno Mars dhe Chris Brown. 2 me 2. Dhe nëse ju vendosni ta bëni pa mua, me jepni 10%-in tim”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤