David Beckham befason vajzën për sezonin festiv

Djali i tyre më i Brooklyn, u kthye kohët e fundit nga universiteti në Nju Jork për sezonin festiv.

4-1

Picture 1 of 2

Dhe David Beckham me krenari ndau me familjen e tij festimet me tifozët të hënën – pasi katër fëmijët e tij u bashkuan për Ditën e Krishtlindjeve.

Ish futbollisti, 42 vjeçar, vizitoi vajzën e parë të Harper me babadimër në shpellën e tyre lokale, para se gruaja Viktoria të vendoste një fotografi të këndshme vajzës së vogël me vëllezërit e saj Brooklyn, Romeo dhe Cruz, për të shënuar sezonin festiv.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤