Demi Lovato dhe Wilmer Valderrama u ndanë Pas gjashtë vitesh: “Ne jemi më mirë si shokë të ngushtë”

Vanity Fair Oscar Party at Wallis Annenberg Center for Performing Arts - Arrivals Featuring: Wilmer Valderrama, Demi Lovato Where: Los Angeles, California, United States When: 28 Feb 2016 Credit: WENN.com **Not available for publication in Germany**

Demi Lovato dhe Wilmer Valderrama janë çifti i fundit që janë ndarë këtë verë.

Dyshja ka postuar të njëjtën deklaratë ndarjeje në Instagram të premten ku shkruhej: “. Pas gati 6 vite të mrekullueshme së bashku, ne kemi vendosur për t’i dhënë fund marrëdhënieve tona”

c53325fbadfa80eb295463df1e470b12

“Ky ishte një vendim tepër e vështirë për të dy ne, por ne kemi realizuar më shumë se çdo gjë që ne jemi më mirë si miq të mirë,” vazhdoi mesazhi. “Ne gjithmonë do të jemi përkrahës të njëri-tjetrit. Faleminderit për të gjithë ata që na kanë ofruar mirësi dhe mbështetje gjatë viteve. Me dashuri, Wilmer dhe Demi. ”

landscape-1437061058-screen-shot-2015-07-16-at-113722-am

Valderrama, 36 vjec, dhe Lovato, 23 vjec, u panë së bashku në Billboard Music Awards në Las Vegas më 22 maj.

demi-lovato-wilmer-valderrama-dog

Në janar, çifti kishte festuar përvjetorin e tyre gjashtë-vjeçar së bashku. Ata filluan takimet kur Lovato kishte mbushur 18 vjeç.

demi-lovato-and-wilmer-valderrama

unite4-good-variety-2nd-annual-unite4-humanity

2FD88FB400000578-0-image-m-30_1452098904467

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤