Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…

View Gallery
6 Photos
Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…
Shtepia Ardit

Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…
Shtepia Çiljeta

Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…
Shtepia Emina

Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…
Shtepia Irma

Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…
Shtepia Ledina

Disa nga shtëpitë luksoze ku jetojnë VIP-at shqiptarë, zbulohen fotot.…
Shtepia Manjola

Të gjithë jemi kurioze të dimë se si është arredimi i shtëpive të VIP-avë tanë. Shumica prej tyre duket se na e kanë shuar këtë kuriozitet.

Secili prej vipave tanë duket se jeton në shtëpi super luksoze dhe të kuruar me detajin më të vogël.

Shtëpitë e tyre duket se kanë aksesorë të ndryshme duke filluar që nga zbukurimet e argjenda e deri te ato me gurë svarovski.

Modelja Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj miliarder Sam Nazarian kanë disa shtëpi në SHBA, por pjesën më të madhe të kohës ata e kalojnë në vilën e tyre në Beverly Hills.

Këngëtarja Ledina Çelo jeton prej vitesh në një vilë në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e vegjël.

Çiljeta Xhilaga jeton në një duplex në Tiranë.

Irma Libohova dhe familja e saj i kalojnë ditët midis Tiranës dhe Qerretit duke qenë se kanë dy shtëpi. Një në kryeqytet dhe një në plazh.

Manjola Nallbani jeton në një apartament në Tiranë së bashku me familjen e saj……

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤