Djali bukurosh i William Levy, bëmë baba të të ngjaj!

William Levy mbetet prej vitesh fiksimi i vajzave që kanë ndjekur telenovelat e famshme latine ku ai ka qenë gjithnjë protagonisti kryesor.

Jeta private e aktorit 37-vjeçar ka qenë përherë në qendër të vëmendjes së medias dhe prej disa vitesh ai është i martuar me aktoren Elizabeth Gutierrez.

William dhe Elizabeth kanë dy fëmijë së bashku, djalin Christopher Alexander Levy dhe vajza Kailey Alexandra Levy.

Djali 12-vjeçar i ngjan shumë aktorit e këtë e ka vënë në dukje edhe vetë William në një foto të postuar në Instagram ku shkruan: “Mini-unë, djali im, kampioni im”.

William dhe Christopher kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë babë e bir e kjo shihet edhe nga fotot ku i vogli e shoqëron të atin kudo ndërsa vajza duket më e lidhur me mamanë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤