Djali i mbushi 1 muaj, Ajola e lumtur në krahët e Erion Veliajt

View Gallery
3 Photos
Djali i mbushi 1 muaj, Ajola e lumtur në krahët e Erion Veliajt
Ajola & Erioni 1

Djali i mbushi 1 muaj, Ajola e lumtur në krahët e Erion Veliajt
Ajola & Erioni 2

Djali i mbushi 1 muaj, Ajola e lumtur në krahët e Erion Veliajt
Ajola & Erioni 3

Një muaj më parë Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë.

Ajola solli në jetë një djalë që çifti vendosi ta pagëzojë me emrin e veçantë Kajan.

Herë pas here, ata kanë publikuar dedikime të ëmbla për të birin, pa dashur të zbulojnë ende portretin e tij.

Por, në datën 6 të këtij muaji, Kajan ka mbushur plot një muaj jetë dhe në shtëpinë e Erionit dhe Ajolës sigurisht që kjo datë është festuar.

Çifti i ka bërë të voglit një tortë shumë të këndshme me krem të bardhë, e zbukuruar me ëngjëj prej sheqeri, ku shkruhej “1 muaj me Kajan”, siç mund ta shihni në fotot e galerisë.

I urojmë jetë të gjatë e të lumtur Kajan!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤