Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve

View Gallery
12 Photos
Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
Dua-Lipa-1-1

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua-lipa

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua-lipa

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua-lipa

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
auto_dua-lipa-all-eyes-on-interview-compressed1486378890

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua-lipa-1-850x567

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua-lipa-big

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
dua-lipa-2-e1461190098949-1200x630

Dua Lipa premton spektakël me performancën në finalen e Ligës së Kampionëve
Dua Lipa 1

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, thotë se mezi pret që të performojë në ceremoninë hapëse të Ligës së Kampionëve këtë sezon.

22-vjeçarja kosovare, që mban çmimin për artisten më të re që ka arritur një miliard klikime dhe që aktualisht është top-artistja më e dëgjuar në Spotify, do të performojë para nisjes së finales mes Real Madridit dhe Liverpoolit më 26 maj në Kiev.

“Jam e nderuar që më është kërkuar të performoj në ceremoninë hapëse të finales në Ligën e Kampionëve – është rast që vjen një herë në jetë.

Mezi pres të dal para fansave dhe të jem pjesë e një evenimenti kaq të madh – po planifikoj të jap një shfaqje të paharrueshme”, është shprehur ajo për faqen zyrtare të UEFA-s.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤