Dua Lipa publikon klipin “No Lie”

dua-lipa-1-850x567

Sean Paul dhe Dua Lipa tashmë kanë publikuar klipin e këngës “No Lie”, këngë kjo e cila kishte të publikuar audion gjatë muajit nëntor.

Deri tani ky edhe është bashkëpunimi i fundit i Duas.

Klipi i këngës “No Lie” të ngjason me një botë imagjinare dhe si çdoherë Dua Lipa me stilin e saj të vecantë dhe të mrekullueshëm, për më shumë shikoni klipin më poshtë:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤