Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John

View Gallery
7 Photos
Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
Meghan 1

Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
Meghan 2

Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
meghan-markle 1

Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
meghan

Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
Meghan Markle 1

Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
Meghan 2

Dukesha e Sussex-it ka një kërkesë për Elton John
Meghan 1

Meghan Markle duket se i ka kërkuar Elton John që t’i mësojë fëmijës së saj pianon, kur ai/ajo të jetë i rritur mjaftueshëm.

Një burim për “The Sun” bëri të ditur se çifti mbretëror beson se ai do të jetë mësuesi ideal për fëmijën e tyre, i cili pritet të vijë në jetë në muajin prill.

Dukesha e Sussex-it dhe princ Harry janë fansa të zjarrtë të këngëtarit Elton John. Ky i fundit performoi madje edhe në ceremoninë e tyre martesore, në muajin maj të vitit të kaluar.

Artisti 72-vjeçar duhet thënë se ka një histori të gjatë me familjen mbretërore, që daton nga viti 1970.

Elton John njihet në veçanti për shoqërinë e tij të ngushtë me nënën e Harry-t, princeshën Diana. Miqësia e tyre, sipas rrëfimeve të këngëtarit, ka lindur në kështjellën “Windsor”, ku po këndonte asokohe për ditëlindjen e 21 të princit Andrew.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤