E ftuara bën gafën epike, Rudina s’mban dot të qeshurën

Rudina Magjistari ndiqet çdo pasdite në emisionin e saj “Rudina”. Në këtë të fundit, e ftuar së fundmi ishte kuzhinierja e njohur Tefta, e cila po shpjegonte për amvisat sesi të përgatisnin maja në kushtet e shtëpisë.

Mirëpo në një moment, Tefta ngatërrohet dhe tha se majasë i duhen nëntë muaj për t’u përgatitur.

Kaq ka mjaftuar që publiku dhe Rudina të shpërthenin në të qeshura, sikurse mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

“Se mos prisni vërtetë 9 muaj për majanë, 9 ditë mjaftojnë”– ka shkruar Rudina krahas videos së publikuar në llogarinë e saj personale në “Instagram”.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤