E mohoi lidhjen, Adrola Dushi i bën modelit dedikimin romantik

View Gallery
2 Photos
E mohoi lidhjen, Adrola Dushi i bën modelit dedikimin romantik
Pavllo 1

E mohoi lidhjen, Adrola Dushi i bën modelit dedikimin romantik
Pavllo 2

Modelja Adrola Dushi është komentuar së tepërmi në media për jetën e saj private, sidomos pas ndarjes nga bashkëshorti me të cilin ka edhe një djalë.

Pak kohë më parë qarkulloi lajmi se ajo ishte në një lidhje me një model të njohur në Amerikë, Pavllo Zengon. Megjithatë, modelja bukuroshe ka deklaruar nëpër intervista të ndryshme se është ende single.

Por një postim i fundit i saj duket se kundërshton pohimet. Në foton e publikuar në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet përkrah modelit dhe më e kuruar se kurrë, Adrola i ka uruar ditëlindjen duke e cilësuar më tej si zemrën e saj.

Dyshimet se midis dyshes mund të ketë lindur një histori dashurie, tanimë bëhen më të forta se kurrë më parë.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤