Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!

View Gallery
5 Photos
Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!
elvana-gjata

Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!
Elvana Gjata 5

Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!
Elvana-Gjata

Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!
Elvana

Elvana Gjata: Kurrë në jetën time s’i kam dashur të keqen askujt!
Elvana Gjata 8

Këngëtarja Elvana Gjata ka reaguar për herë të parë pas vrasjes në ish-Bllok ku u përfol emri i saj dhe ku u përfshi i dashuri, Ervin Mata. Edhe pse ka humbur ndjekës e miq në median sociale, Elvana e ka një apel për ta.

Këngëtarja u largua nga Shqipëria dhe vendosi të mos komentojë për këtë ngjarje të rëndë, ndërsa sot ka hedhur hapin e parë duke reaguar në rrjetet sociale. Ajo thotë se ka kaluar një gjendje të vështirë.

STATUSI I ELVANA GJATES
Nuk e kam aspak te lehte kete moment, por e kuptoj qe me duhet t’i them dy fjale, pasi u detyrohem shume te gjithe atyre qe çdo dite me kane shkruar duke me pyetur per shendetin, e duke me ofruar mbeshtetjen e tyre… kolege, miq, te aferm, dhe sigurisht ata qe kurre nuk me kane braktisur e kurre nuk kane reshtur me dashurine e tyre ndaj meje dhe muzikes time, fansat e mi.

Po… kam kaluar nje periudhe shume te veshtire… fizikisht dhe moralisht… e derrmuar dhe e vrare nga fjale, fjale, fjale… edhe me shume se sa une ne kete moment mund te shpreh me fjale…

Kurre ne jeten time s’i kam dashur keq askujt… ajo qe kam dashur gjithmone eshte te shoh veç lumturi, kudo ku kemi qene bashke, ne çdo koncert e çdo video qe ju keni publikuar me kenget e mia.

Nuk e kam aspak te lehte, por ju kam ju… e do vazhdoj te bej ate per te cilen me keni dhuruar kaq shume dashuri ne me shume se 10 vjet e pa te cilen nuk di a mund te jetoj…

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤