Emily, mahnitëse e veshur me të brendshme

View Gallery
4 Photos
Emily, mahnitëse e veshur me të brendshme
q11477662341

Emily, mahnitëse e veshur me të brendshme
emily-ratajkowski-revolve-summer-ads02

Emily, mahnitëse e veshur me të brendshme
img_5069

Emily, mahnitëse e veshur me të brendshme
q21477662343

 

Modelja seksi Emily Ratajkowski di të jetë në qendër të vëmendjes kudo që paraqitet.

Edhe fotot që ajo realizon komentohen çdoherë mirë dhe pëlqehen shumë, për shkak të linjave që ajo ka.

Dhe, Emily ka treguar figurën e saj mahnitëse e veshur në të brendshme, derisa ka realizuar fotografi për brandin amerikan Express One Eleven.

Bukuroshja zeshkane ka treguar format e saj seksi trupore në veshje të ndryshme, ku shfaqet edhe rrugëve të New York-ut, përplot stil.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤