Era Istrefi sjell super bashkëpunimin me artistët me famë botërore

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila është duke punuar për të sjellë këngë të reja, që priten të kthehen në hite.

Së fundmi, Era ka lajmëruar nëpërmjet një postimi në Instagram se kënga më e re është gati. Këngëtarja kosovare ka bashkëpunuar këtë herë me dy prej Dj më të famshëm në botë, Like Mike dhe Dimitri Vegas.

Këtë këngë Era e ka performuar në skenë të huaj, ku performanca e saj ka ndezur gjithë sallën. “Selfish” do të titullohet kënga për të cilën Era njofton se do të publikohet shumë shpejt.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤