Era publikon foto nga Egjipti, pushime pas sukseseve të verës..

View Gallery
3 Photos
Era publikon foto nga Egjipti, pushime pas sukseseve të verës..
Era 1

Era publikon foto nga Egjipti, pushime pas sukseseve të verës..
Era 2

Era publikon foto nga Egjipti, pushime pas sukseseve të verës..
Era 3

Pasi lansoi këngën, Era po shijon pushimet në një vend magjik Kjo verë për Era Istrefin ka qenë mjaft produktive, vetëm para dy ditësh ajo lansoi edhe projektin e radhës të titulluar “Oh God” e që vjen në bashkëpunim me Konshens.

Kënga po ecën mirë dhe kështu Era ka ndarë pak kohë për vete. Ajo për t’i kaluar pushimet ka zgjedhur Egjiptin.

Era ka publikuar fotografi në bikini në të cilat duket shumë tërheqëse dhe ka treguar se po kalon momente shumë të mira në atë vend. “Ky vend është i magjishëm, duket si prapavijë e Windows-it”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Ndërkohë që “Oh God” nuk është projekti i vetëm i kësaj vere, para pak ditësh ajo lansoi edhe këngën “Prisoner” kurse bujë të madhe bëri me performancën e saj në finalen e Kupës së Botës me 15 korrik.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤