Etos&al paraqet Collistar Anticellulite Capsules Caffeine + Escin Shock Treatment

foto kryesore dhe foto e pare

Këtë herë Etos&al paraqet Collistar Anticellulite Capsules Caffeine + Escin Shock Treatment, një nga trajtimet më të rekomandueshme anticelulit që vjen tek ju në formën e kapsulave të pajisura me kafeine dhe escine, duke ndihmuar kështu në heqjen e shpejtë dhe efektive të celulitit. Një produkt për mos t’u humbur, të cilin e gjeni si gjithmonë në Etos&al!

foto 2 (1)

foto 3

#etosalbania #etosparfumeri #cosmeticstirana

Logo etos

E gjeni në çdo dyqan etos & al PARFUMERI:

Tek Komuna e Parisit, Rruga Medar Shtylla, tek lulishtja

Rruga Myslym Shyri, R12/1

Rruga Sami Frashëri

Tiranë E mail: [email protected]

Tel: 069 47 12 661

Tel: 068 69 01 880

Instagram: ETOSPARFUMERI

Facebook: Etos & Al

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤