Po vrisni mendjen për arredimin e shtëpisë? Fotot e apartamentit mund t’ju ndihmojnë…

Shtëpitë e Parisit janë shumë të bukura? Epo shikojeni këtë apartament në Tiranë…

1-1

Picture 1 of 19

Nuk do ta besoni por këto foto janë realizuar në një apartament vërtet simpatik në qendër të Tiranës.

Shtëpia është në një prej pallateve “Agimi”, ku siç duket qartë, të zotët e shtëpisë kanë qenë vërtetë me një shije të hollë për t’i dhënë këtë stil shtëpisë së tyre.

Ky apartament dhe arredimi i tij kanë lënë pa mend edhe të huajt që e kanë parë në rrjetet sociale, pasi gustoja dhe shija me të cilën është arreduar deri në detajet më të imta, është thjesht e përsosur.

Përpara se të ëndërroni për një shpëpi të madhe dhe moderne, me disa qindra metra katrorë dhe miliona të hedhura për të pasur arredimin më të fundit, ne ju sugjerojmë që t’i hidhni një sy kësaj fotogalerie nga ky apartament në Tiranë…

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤