‘Gulseren’, tetë herë e dashuruar! Rrëfimi i sinqertë i aktores turke

8551709677_3d68fec234_o

Ajo ka zbuluar se dashurinë e vërtetë nuk e ka përjetuar një, dy, tre apo katër, por tetë herë.

Aktorja turke Nurgul Yesilcay ka dhënë një intervistë kohe më pare për gazetën Posta në Turqi, në të cilën ka rrëfyer disa të pathëna nga jeta rreth jetës së saj private.

Intervista më shumë i dedikohet dashurisë , lidhjeve të saj, si dhe martesës së dështuar me regjizorin e njohur turk Cem Ozkan, më të cilin ajo ka edhe një djalë.

Në këtë intervistë ajo ka zbuluar se dashurinë e vërtetë nuk e ka përjetuar një, dy, tre apo katër por tetë herë.

‘Unë jam e sëmurë me këto shprehje matematikore. Kjo është jeta! Unë nuk besoj në stereotipe. Unë kam qenë 8 herë e dashuruar deri tani”, ka thënë aktorja.

Kujtojmë se që pas divorcit të saj, aktorja 43 vjeçare është komentuar për disa romanca me djem të njohur të show bizit turk.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤