Heidi Klum sfidon moshën!!!

View Gallery
6 Photos
Heidi Klum sfidon moshën!!!
auto_h114864748891486499853

Heidi Klum sfidon moshën!!!
h21486474704

Heidi Klum sfidon moshën!!!
h31486474706

Heidi Klum sfidon moshën!!!
h51486474710

Heidi Klum sfidon moshën!!!
h341486474713

Heidi Klum sfidon moshën!!!
h11486474889

Ajo është një nga femrat më të bukura në botë, dhe një supermodele e famshme.

E këtë Heidi Klum e ka vërtetuar më së miri edhe në setin e saj të ri, shkruan Daily Mail.

Modelja43-vjeçare duket mahnitëse teksa tregon fizikun e saj në ngjyra dhe stile të ndryshme të të brendshmeve të dizenjuara prej vetë asaj.

“Ishte një mënyrë perfekte për të festuar sezonin tonë të pestë të fotove në një vend magjik. Kemi futur copa të mira moderne dhe me stilin tim”, ka thënë Heidi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤