Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën

View Gallery
6 Photos
Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën
selena-rita

Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën
Selena-Gomez-10

Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën
selena-gomez

Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën
2015 MTV Video Music Awards - Arrivals

LOS ANGELES, CA - AUGUST 30: Actress/singer Selena Gomez attends the 2015 MTV Video Music Awards at Microsoft Theater on August 30, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën
selena-gomez-paris-women-fashion-week-fall-winter-2015-04

Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën
Louis Vuitton : Outside Arrivals - Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2015/2016

Këngëtarja Rita Ora ka performuar në Coachella dhe dalja në skenë për të kishte një rëndësi të cilën të pranishmit nuk e kuptuan.

Ylli me prejardhje nga Kosova në vend të hiteve të saj këndoi këngën “It Ain’t Me”, e cila është realizuar në bashkëpunim të Kygos me këngëtaren Selena Gomez.

Rita ka treguar se kënga që ka arritur 450 milionë klikime në YouTube ishte e shkruar për të, prandaj nuk e kishte të vështirë që ta këndonte edhe në Coachella.

“Kemi punuar së bashku për një kohë dhe kur ai [Kygo] më telefonoi, nuk mund ta refuzoja”, ka thënë Rita Ora, transmeton Koha.net.

“Ai më pyeti nëse mund t’ia bëja një të mirë dhe ta këndoja këngën. Më pëlqeu ajo këngë. Ishte i shkruar nga ekipi im, prandaj e dija.

Ishte e lehtë [ta këndoja]”, ka shtuar ajo. Kënga jo vetëm që ishte shkruar nga i dashuri i Rita Orës, Andrew Watt, por tema e hitit të Selena Gomezit ishte për lidhjen e këngëtares shqiptare me producentin Watt.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤