Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!

View Gallery
7 Photos
Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara Delevigne Rita Ora 1

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara Delevigne Rita Ora 2

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara Delevigne Rita Ora 3

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara Delevigne Rita Ora 4

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara Delevigne Rita Ora 5

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara Delevigne Rita Ora 6

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!
Cara-Delevingne-rita-ora

Aktorja dhe modelja e njohur, Cara Delevigne ka mbrojtur Rita Orën pasi u akuzua për tekstin e këngës “Girls”.

Këngëtarja shqiptare bashkëpunoi me Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX për këngën e saj, ku thoshte se rrëfeu eksperiencën e saj në marrëdhëniet me meshkuj dhe femra.

Disa kritikë e konsideruan si një shenjë për të promovuar biseksualitetin, ndërsa Ora shpjegoi se fliste vetëm për fuqizimin e femrës në shoqëri.

Pavarësisht kësaj, bukuroshja shqiptare kërkoi falje, veprim i cili nxiti reagimin e Cara Delevigne.

“Ajo nuk bëri asgjë që të kërkojë falje. Nuk bëri asgjë të gabuar. Mendoj se nuk është e drejtë të tregosh gishtin. Më pëlqen Rita.

Unë mendoj se ajo është një artiste e mrekullueshme dhe gjithmonë e mbështes atë në atë që ajo bën. Unë nuk mendoj se është e gabuar të thuhet se eksperienca dhe fjalët e saj janë të gabuara .

Ajo është duke u krenuar për diçka dhe e thotë pa problem. Ajo po tregohet e sinqertë për dicka që ndoshta nuk ndihej rehat më parë dhe nuk ka asgjë të gabuar”,- tha modelja.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤