Jahti më luksoz në botë, vlen 360 milionë paund

Tashmë super jahti prej 360 milionë paundësh i miliarderit rus ka dalë në det.

 

jahti 1

Picture 1 of 7

Jahti u ankorua ditën e djeshme pranë varkës së tij të vjetër 240 million pundëshe, Motor Yacht A.

Edhe pse pjesa e brendshme e anijes është mbajtur sekret nga projektuesit dhe pronari i ri fotografët kanë siguruar disa foto nga brendësia e këtij super jahti.

Një karrige në formën e një kokë gjigante mund të shihet pranë asaj që duket se është një bar dhe një zonë ngrënieje. Një fotografi tjetër tregon varkat e mëdha të shpëtimit që janë të futura në brendësi të jahtit.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤