“Jam i emocionuar”, Julian Deda ndan momentin e gëzueshëm me fansat e tij

View Gallery
2 Photos
“Jam i emocionuar”, Julian Deda ndan momentin e gëzueshëm me fansat e tij
juli

“Jam i emocionuar”, Julian Deda ndan momentin e gëzueshëm me fansat e tij
julian1

Julian Deda është një nga aktorët e humorit më të njohur në Shqipëri, i cili është mjaft i përkushtuar ndaj familjes dhe mundohet që të kalojë sa më shumë kohë me ta.

Pak më parë, aktori ka publikuar një foto nga ndeshja e të birit të tij, Mateos, teksa ishte duke luajtur futboll dhe ky moment, e ka emocionuar shumë.

“Ndër rastet e rralla ku jam spektator, tifoz dhe i emocionuar në të njëjtën kohë. Kur luan kampioni im”, ka shkruar Juli në këtë foto ku djali tij shihet teksa luan futboll dhe ai e ndjek si spektator.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤